OBJEKTU un KUĢU DEMONTĀŽA

Kuģu demontāža

Uzņēmums nodarbojas ar kuģu utilizāciju un iepirkšanu ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Uzņēmums kuģu demontāžu veic Tosmares Kuģu remontu rūpnīcā Liepājā.

Uzņēmumam ir visas vajadzīgās VVD atļaujas šo darbību veikšanai. Kuģa demontāžu veic mūsu saistītais uzņēmums SIA “Galaksis N”. Uzņēmums iekļauts Eiropas kuģu pārstrādes iekārtu sarakstā Regula Nr.1257/2013 prasībām. Skatīt norādīto saiti:  https://eur-lex.europa.eu

Objektu demontāža

Bieži vien, lai nosūtītu metālu uz pieņemšanas punktu, to vispirms ir nepieciešams demontēt. Protams, šos darbus ir iespējams veikt arī saviem spēkiem, taču visticamāk jums būs nepieciešams speciāls aprīkojums un apmācīti darbinieki. Tieši tādēļ aizvien biežāk metāla konstrukciju demontāža tiek uzticēta specializētiem uzņēmumiem.

SIA “Tolmets Kurzeme” ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar metāla iepirkšanu un pārstrādi, kā arī piedāvā metāla konstrukciju demontāžas darbus. Vēršoties mūsu uzņēmumā, Jūs varat būt droši, ka visi darbi tiks veikti ar maksimālu atdevi, ievērojot visus drošības noteikumus. Mūsu speciālisti zina, kā vislabāk izjaukt, sagriezt un pārvest metāllūžņus.

Mēs palīdzēsim Jums demontēt visdažādākos metāla objektus un metāla konstrukcijas. SIA “Tolmets Kurzeme” demontē un izjauc: kuģus, katlu mājas, degvielas cisternas, celtņus, siltumiekārtas un cita veida iekārtas, kā arī daudz ko citu.